AKCE

..SPolupráce, akce, catering..

UP HILL RUN

Dobrý závod pro dobré lidi

18.09.2021

V létě roku 2021 jsme zahájili naši první sezónu. Nejlepší je ukončit ji tam, kde nám to dává smysl. Spolu s mnoha dalšími partnery jsme se rozhodli podpořit akci UP HILL RUN 18.09.2021. Společně jsme prožili sportovní den na Dobré Vodě a pomohli jsme dobré věci. Společně jsme chytli druhý dech a vyběhli sjezdovkou až na vrchol (délka trati 310m). 

Po ukončení závodu a celé akce jsme předali patronovi Luďkovi Dobrému finanční šek v hodnotě 161 505 Kč. Všem děkujeme za účast a příští rok čauves!

JBC 4x REVELATIONS

závod s celosvětovou účastí ve sjezdu na kolech

V roce 2013 se poprvé uskutečnil historicky první závod světové série ve fourcrossu s názvem JBC 4x Revelations. Unikátní závod, jenž se jel nejen na území libereckého kraje, ale i celé ČR poprvé, absolutně předčil očekávání organizátorů. Po velmi úspěšném prvním ročníku navazuje tato skvélá soutěž rok po roku a každý rok přiláká opět o mnoho skvělých fanoušků i závodníků. V JBC bikeparku na Dobré vodě závodníky ze všech koutů světa podporovalo, více než 10tis fanoušků a navodili tak neopakovatelnou atmosféru, kterou závodníci, dle svých vlastních slov, jinde na světě nezažili.

My tuto akci milujeme a snažíme se nepropásnout ani jeden ročník. V roce 2021 jsme poprvé sledovali závod z našeho okénka a i přes nepřízeň počasí a covid opatření byla účast v tomto ročníku neuvěřitelná. 

MAJÁLES LIBEREC 2022

oslava jara a mládí

27.-28.05.2022
ZÁMECKÝ PARK
Vratislavice nad Nisou

Majáles je oslava jara a mládí. 2.2.2022. 20:22
PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

… za ty nejlepší ceny. „Majáles Liberec 2022 jsme se rozhodli uspořádat i přes aktuální složitou a nevyzpytatelnou situaci v Česku i v zahraničí – v loňském roce jsme po rozvolnění byli první velkou akcí a věříme, že tento rok již Majáles proběhne v klasickém, kapacitně neomezeném režimu,“ uvedl za pořadatele Jiří Veverka. Na Majálesu, který opět obsadí vratislavický park, se představí například kapela Mirai, raper Rest, formace Gaia Mesiah, Big’O’Band nebo písničkář Vojtaano. “Kromě těchto známějších jmen dostanou prostor na dvou pódiích i místní menší či začínající kapely,“ dodal za organizátory Majálesu Marek Ottl. Těšíme se na vás a děkujeme za podporu našeho festivalu.

We only serve the best.

We are the best juice maker in town

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc erat lorem, sollicitudin ac vestibulum vitae, consectetur posuere nisi. Aliquam auctor tincidunt sapien dapibus eleifend. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Vivamus tempus felis ut blandit consectetur. Sed fringilla leo eu velit cursus efficitur.

Jack Reynolds

The Founder of juice bar

tal1.jpg

View our best menus.

Try our menus with your family & friends.