JAK TO ZAČALO

Když jsem v roce 2019 přišla o svou firmu, byla jsem hodně smutná.
Kdo mě zná ví, že nevydržím být smutná dlouho.

Neváhala jsem ani chvilku a z úspor, které jsem našetřila  jsem téměř okamžitě začala budovat svůj nový sen. Přiznám se, mezitím proběhlo léto, které jsem si opravdu užila. S prvním spadlým listem jsem začala makat. Začly první návrhy, první kalkulace. Peněz jsem zase tolik neměla a proto jsem musela prodat své auto, svou perleťovou lásku. Nejsem fanoušek úvěrů a půjček. Prodala jsem HO a věci se začaly pohybovat.

Jak už bývá zvykem, když se někam vypravím, většinou celou noc sněží, nebo například zavřou hranice. Nic nás ale nerozhází! Ani 30 cm čerstvě napadaného sněhu. Ani když se celá ČR během dne promění v jednu velkou kolonu.

Od taťky jsem si půjčila “Diskověrku” čti Discovery a ve 3 ráno jsme s mým klukem vyrazili. Už nevím přesně do jaké vesnice jsem jela. Vím že to bylo kousek od Jablonec nad Nisou, na okraji Českých Budějovic :D. Věděla jsem, že jedu pro pozinkovaný food track s vnitřním nerezovým opláštěním, co na první pohled vypadá jako oloupaná plechovka s okýnkem. Náprava byla ve skvělé formě, 380V elektřina, nově rozvedená, vlastní nový jistič a na interiéru bylo vidět, že když se mu věnuje trochu lásky a péče, vyklube se ze zanedbané prodejny na langoše a pizzu “zmrzlinový diamant”. Byla to láska na první pohled.

DEMOLICE uvnitř PRVNÍHO VOZÍKU

Z původního vybavení vozíku nešlo použít téměř nic, kromě nově udělaných rozvodů elektřiny s 32A jističem, nerezových zdí a jednoho mrazáku. Vyházeli jsme všechno. Staré lednice, pracovní plochy, šuplíky, skříňky, pokrytí podlahy, odpadní trubky, prostě vše. Nebudu popisovat jak moc jsem si mytí vozíku užila, když byl leden a venku bylo i -5. Všechno to vydrhnout, odmastit a položit pokládku z lina. které mělo tendenci praskat. Byla sranda.

INTERIÉR

Kompletně očištěný a připravený vozík má položené lino a můžeme začít instalovat objednanou kuchyňskou linku. V tomto případě jsem poprosila známého truhláře, ale když jsem viděla fakturu, raději jsem si instalaci druhé kuchyňky udělala sama :D. Na výběru jsem si dala záležet. Celý černý koncept má na zákazníka i interiéru působit čistě a přírodně. To se mi, troufám říci povedlo.

Dalším krokem byla instalace rozvodů vody a odpadů. Tuto práci jsem nikdy nedělala. Poprosila jsem odborníky a nechala se poučit. V druhé prodjeně už to šlo jako po másle pod taktovkou mého přítele.

POSLEDNÍ DETAILY/shrnutí

Všechno šlo jako po másle.

09/2020 – přišlo rozhodnutí, první impuls
10/2020 – první výkresy, návrhy, vizualizace
12/2020 – jsem prodala auto, protože za cupéčkem se moc food track tahat nedal
01/2021 – nákup první pojízdné prodejny. Vozík odstrojen a můžeme konečně začít realizovat
03/2021 – jsme ready. Teď jen sehnat místo kde můžu prodávat

17.05.2021   oficiální otevření PRVNÍ prodejny
Kuriozita: když přišla první zákaznice, měla jsem tak zmraženou zmrzlinu, že se ani nadala nabrat :D.
Paní byla úžasná, přišla jindy ♥

25.07.2022  oficiální otevření DRUHÉ prodejny
Kuriozita: první otevírací den nám praskla voda pod zemí a museli jsme ji celou udělat znovu ≈

02.07.2023  oficiální otevření TŘETÍ provozovny
Kuriozita: nic se nestalo :). Wuí √

PARTNEŘI

NA PROJEKTU SE PODÍLELI

PARAGON - LOGO

S vytvořením loga mi pomohl můj spolužák, dlouholetý kamarád a profesionální designer Paragon, Ondřej Musil.

Dalším partnerem je společnost TOSCANI, v čele s milým a zkušeným Davidem Pasekou.  Děkuji za vše!