Jak to všechno začalo

Když jsem v roce 2019 přišla o svou firmu, byla jsem hodně smutná.
Kdo mě zná ví, že nevydržím být smutná dlouho.

Neváhala jsem ani chvilku a z úspor, které jsem našetřila  jsem téměř okamžitě začala budovat svůj nový sen. Přiznám se, mezitím proběhlo léto, které jsem si opravdu užila. S prvním spadlým listem jsem začala makat. Začly první návrhy, první kalkulace. Peněz jsem zase tolik neměla a proto jsem musela prodat své auto, svou perleťovou lásku. Nejsem fanoušek úvěrů a půjček. Prodala jsem HO a věci se začaly pohybovat.

Demoliční četa

Z původního vybavení vozíku nešlo použít téměř nic, kromě nově udělaných rozvodů elektřiny s A32 rozvaděčem, nerezových zdí a jednoho mrazáku. Vyházeli jsme všechno. Staré lednice, pracovní plochy, šuplíky, skříňky, pokrytí podlahy, odpadní trubky, prostě vše. Nebudu popisovat jak moc jsem si mytí vozíku užila, když byl leden a venku bylo i -5. Vše při této drhnout, odmastit a položit novou pokrývku podlahy. která měla tendenci praskat. Byla to sranda.

Interiérový design

Komplet umytý vozík má položené nové lino a můžem konečne instalovat objednanou kuchyň.

Na výběru kuchyňky jsem si dala opravdu záležet. Celý černý koncept má na zákazníka i interiéru působit čistě a přírodně. To se mi, troufám říci povedlo.

Dalším krokem byla instalace rozvodů vody a odpadů. Tuto práci jsem nikdy nedělala. Poprosila jsem odborníky a nechala se poučit. Příště už vím, jak na to :).

Project Management

Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

FINÁLNÍ PRÁCE

Po instalaci kuchyňky a spotřebičů už zbývalo upravit pouze exteriér.

Starou barvu ma vozíku jsem oškrábala špachtlí a všechny plochy odmastila. Válečkem a černou barvou jsem v několika vrstvách nanesla černý mat. Miluju tu barvu a to, jak koresponduje s logem.

Jako poslední dva kroky bylo vyrobit logo v nálepce a to aplikovat ho na vozík. S vytvořením loga mi pomohl můj spolužák a dlouholetý kamarád a profesionálni designer Paragon, Ondřej Musil a s výrobou a aplikací mi vyšli stoprocentně vztříct kluci z Profi Art Studio z Jablonce nad Nisou. Jsem náročná, ale kluci všechny moje požadavky splnili, včetně precizního polepu vozíku. Díky!